درباره‌ ما

نشریه صنعت نساجی و پوشاک، با بیش از 35 سال سابقه انتشار منظم، به عنوان اولین و قدیمی‌ترین نشریه فعال در حوزه صنایع نساجی کشور شناخته می‌شود. این نشریه در دوران طولانی انتشار خود همواره سعی نموده است از یک طرف، آخرین دستاوردهای علمی، فنی و تخصصی عرصه متنوع و گسترده نساجی و پوشاک ایران و جهان را به اطلاع علاقمندان به این رشته صنعتی برساند و از طرف دیگر تلاش کرده که در نقش یک تریبون رسا و فراگیر برای بیان دیدگاه‌های مختلف تمامی دست‌اندرکاران صنایع نساجی و پوشاک کشورمان اعم از مدیران واحدهای تولیدی، کارشناسان، مهندسان، اساتید گرانقدر دانشگاه‌ها، دانشجویان و … نقش‌آفرینی نماید تا از این طریق، کلیه ذینفعان این صنعت، نقطه‌نظرات خود را به بهترین شکل ممکن، به اطلاع مسئولان و تصمیم‌گیرندگان کشور و صدالبته جامعه هدف خود برسانند.

در حال حاضر، نشریه صنعت نساجی و پوشاک در تیراژ گسترده و سراسری به چاپ می‌رسد و برای مشترکان آن که عمدتا صاحبان و فعالان بخش‌ها و زیرشاخه‌های مختلف صنایع نساجی اعم از ریسندگی، بافندگی، رنگرزی، چاپ و تکمیل، پوشاک، منسوجات بی‌بافت، مواد تعاونی و شیمیایی، فرش ماشینی و موکت، ماشین‌آلات و قطعات یدکی، بازرگانی و … هستند، ارسال می‌گردد. علاوه بر این، ماهیانه چندین نسخه از نشریه به صورت رایگان در اختیار انجمن‌های صنعتی و صنفی تخصصی، دانشکده‌های مهندسی نساجی، مراکز علمی و تحقیقاتی و … قرار می‌گیرد. همچنین به منظور رساندن صدای فعالان صنعت نساجی کشور به مسئولان مربوطه، ماهیانه چندین نسخه از مجله نیز برای دفتر صنایع منسوجات و پوشاک و معاونت صنایع وزارت صنعت و دیگر نهادهای تصمیم‌گیرنده مرتبط ارسال می‌گردد.

دست‌اندرکاران نشریه همواره تلاش می‌کنند که با توسعه و گسترش ارتباطات خود با واحدهای تولیدی-صنعتی مرتبط با محتوای نشریه و نیز صاحب‌نظران و متخصصان گرامی، علاوه بر افزودن بر غنای کیفی و ارتقای محتوای نشریه، بستری را برای معرفی شرکت‌های فعال در عرصه نساجی و پوشاک کشور و ظرفیت‌ها و توانمندی‌های آنها به جامعه هدف فراهم آورند. بر همین اساس، از تمامی مخاطبان گرامی نشریه و فعالان این عرصه صمیمانه درخواست می‌شود که نشریه را متعلق به خودشان بدانند و با ارائه دیدگاه‌ها، انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خود، گردانندگان مجله را در جهت ارتقای کمی و کیفی آن یاری رسانند.

دکمه بازگشت به بالا