نساجی ایران

عملیات اجرایی ناحیه نساجی در کبودرآهنگ با حضور وزیر صمت آغاز شد

عملیات اجرایی مرحله نخست ناحیه نساجی در شهرک صنعتی ویان کبودرآهنگ از توابع استان همدان روز شنبه با حضور وزیر صمت ، استاندار همدان و جمعی از مسئولان آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، سیدرضا فاطمی امین در این آیین گفت: جلسه ای اواخر هفته گذشته با حضور نماینده بهار و کبودرآهنگ و رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی برگزار و مقرر شد با توجه به ظرفیت بالای روستای لتگاه، ناحیه صنعتی و تخصصی برای آن ایجاد شود. وی افزود: بنابراین با توجه به ظرفیت بالای روستای لتگاه در حوزه منسوجات به ویژه تولید جوراب، ایجاد ناحیه صنعتی تخصصی در دستور کار قرار گرفت.

وزیرصمت اضافه کرد: راه اندازی ناحیه صنعتی کمک می کند تا کار فعالان در این روستا تخصصی تر و با قوت بیشتر انجام شود. وی ادامه داد: هر چند احتمال می رود کارگاه های کوچک محدودیت هایی داشته باشند اما با راه اندازی ناحیه صنعتی، کار فعالان در این روستا رونق می یابد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان همدان نیز گفت: طبق دستور وزیر صمت ۱۰ هکتار زمین واقع در شهرک صنعتی در فاز نخست برای ایجاد این ناحیه صنعتی در نظر گرفته شد.

مصطفی حقیقی افزود: عملیات اجرایی این ناحیه صنعتی امروز با حضور وزیر صمت آغاز شد و در مرحله دوم این قابلیت وجود دارد که ۱۰ هکتار دیگر به این زمین اضافه شود. وی ادامه داد: قرار است در قالب خوشه صنعتی یک فرایند توسعه ای انجام شود و این آمادگی با توجه به انجام مطالعات لازم و وجود ظرفیت های بی شمار، وجود دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا