درباره ما
SanatNassaji.com
Copyright © 2020 sanatnassaji.com and Privacy Policy Services LLC, All Rights Reserved. The reproduction, distribution, display, or transmission of the content is strictly prohibited, unless authorized by Privacy Policy Services LLC. All other company & product names may be trademarks of the respective companies with which they are associated.
درباره ما
تماس با ما
سیاست حفظ حریم خصوصی
خانه
درباره ما
دوره ها
تماس با ما
صنعت نساجی و پوشاک
ماهنامه
FA
EN
نشریه صنعت نساجی و پوشاک، با بیش از 35 سال سابقه انتشار منظم، به عنوان اولین و قدیمی‌ترین نشریه فعال در حوزه صنایع نساجی کشور شناخته می‌شود. این نشریه در دوران طولانی انتشار خود همواره سعی نموده است از یک طرف، آخرین دستاوردهای علمی، فنی و تخصصی عرصه متنوع و گسترده نساجی و پوشاک ایران و جهان را به اطلاع علاقمندان به این رشته صنعتی برساند.
و از طرف دیگر تلاش کرده که در نقش یک تریبون رسا و فراگیر برای بیان دیدگاه‌های مختلف تمامی دست‌اندرکاران صنایع نساجی و پوشاک کشورمان اعم از مدیران واحدهای تولیدی، کارشناسان، مهندسان، اساتید گرانقدر دانشگاه‌ها، دانشجویان و ... نقش‌آفرینی نماید تا از این طریق، کلیه ذینفعان این صنعت، نقطه‌نظرات خود را به بهترین شکل ممکن، به اطلاع مسئولان و تصمیم‌گیرندگان کشور و صدالبته جامعه هدف خود برسانند.
در حال حاضر، نشریه صنعت نساجی و پوشاک در تیراژ گسترده و سراسری به چاپ می‌رسد و برای مشترکان آن که عمدتا صاحبان و فعالان بخش‌ها و زیرشاخه‌های مختلف صنایع نساجی اعم از ریسندگی، بافندگی، رنگرزی، چاپ و تکمیل، پوشاک، منسوجات بی‌بافت، مواد تعاونی و شیمیایی، فرش ماشینی و موکت، ماشین‌آلات و قطعات یدکی، بازرگانی و ... هستند، ارسال می‌گردد.
دست‌اندرکاران نشریه همواره تلاش می‌کنند که با توسعه و گسترش ارتباطات خود با واحدهای تولیدی-صنعتی مرتبط با محتوای نشریه و نیز صاحب‌نظران و متخصصان گرامی، علاوه بر افزودن بر غنای کیفی و ارتقای محتوای نشریه، بستری را برای معرفی شرکت‌های فعال در عرصه نساجی و پوشاک کشور و ظرفیت‌ها و توانمندی‌های آنها به جامعه هدف فراهم آورند. بر همین اساس، از تمامی مخاطبان گرامی نشریه و فعالان این عرصه صمیمانه درخواست می‌شود که نشریه را متعلق به خودشان بدانند و با ارائه دیدگاه‌ها، انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خود، گردانندگان مجله را در   جهت ارتقای کمی و کیفی آن یاری رسانند.